|
|
|
Количество: 50 мл Цены
|
Цукрознижуючі Краплі
Склад: водні екстракти трави козлятника, трави стевії, кореня лопуха, стулок квасолі, листя чорниці, трави вівса, квітів бузини, плодів шипшини, лимонна та сорбінова кислоти.
|
Оптимальнішим з існуючих в традиційній медицині способів лікування хвороб є використання багатокомпонентних лікарських засобів. Для "Цукрознижувальних крапель" характерна багатокомпонентність, що поєднує екстракти лікарських рослин, які мають симптоматичну та патогенетичну дію (до їх складу включені 8 активних інгредієнтів). При підборі компонентів для "Цукрознижувальних крапель" захворювання розглядалися як хвороба усього організму, та дія засобу направляється на поліпшення обмінних процесів, підвищення захисних функцій та неспецифічного опору організму. Висока фармакотерапевтична ефективність багатокомпонентних рослинних засобів обумовлена гармонійним поєднанням і взаємодією біологічно активних речовин, що містяться у лікарській рослинній сировині.
"ЦУКРОЗНИЖУЮЧІ КРАПЛІ" - рослинний низькокалорійний цукрозамінник, що нормалізує рівень цукру в крові (але не вприває на рівень у здоровому організмі), немає побічної дії, на відміну від синтетичних засобів.
Рослинні екстракти "Цукрознижувальних крапель" мають протизапальний, противірусний, сечогінний, жовчогінний, потогінний, жарознижувальний, кардіотонічний ефекти.
"Цукрознижуючі краплі" при цукровому діабеті.
Пошук нових ефективних способів лікування цукрового діабету є однією з найважливіших проблем світової медицини та охорони здоров'я. Поширеність цього захворювання пов'язана з впливом зовнішнього середовища, популяційними особливостями, концентрацією факторів ризику (надлишкова маса тіла, артеріальна гіпертонія, поширеність серцево-судинних захворювань, гіперліпідемія та ін.).
Ключову роль у розвитку цукрового діабету поряд з генетичними та метаболічними факторами відіграє окислювальний стрес, який ініціює утворення вільних радикалів. При різкому зростанні кількості вільних радикалів або зниженні активності антиоксидантної системи може наступити так званий "окислювальний стрес". Окислювальний стрес - стан, що характеризується збільшенням утворення вільних радикалів, які є високореактивними нестабільними хімічними сполуками, які пошкоджують судинну стінку з подальшим розвитком мікро- і макроангіопатії. Окислювальний стрес різного ступеня вираженості супроводжує дефіцит інсуліну або инсулинрезистентность (ІР). Абсолютна або відносна інсулінова недостатність та ІР сприяють порушенню всіх видів обміну речовин, формуванню ангіопатій, нейропатій та розвитку патологічних змін внутрішніх органів і тканин, в тому числі травної системи.
Отже, одним з обов'язкових компонентів профілактики, комплексної терапії цукрового діабету та його судинних ускладнень є застосування антиоксидантної терапії.
Склад "Цукрознижуючі крапель" (з 8 натуральних рослинних екстрактів) дозволяє провести антиоксидантну терапію завдяки біофлавоноїдам, які вилучаються з рослин в екстракти. Флавоноїди мають здатність зменшувати проникність та ламкість стінок кровоносних судин завдяки антиоксидантній і мембраностабілізуючій дії, а також обумовлюють спазмолітичний, протизапальний і діуретичний вплив. Використання біофлавоноїдів є надзвичайно перспективним, оскільки вони, будучи природними антиоксидантами, легко й органічно вступають в метаболічні процеси в організмі і практично не дають побічних ефектів, властивих синтетичним препаратам.
Крім того, екстракти крапель мають цукрознижувальний ефект.
Добре зарекомендував себе екстракт трави козлятника при лікуванні початкових стадій цукрового діабету 2 типу. У печінці є "сховища" глюкози у вигляді глікогену. Якщо в організмі нестача енергії, а взяти її нема звідки, то задіються приховані резерви. Саме такі запаси допомагає створити ця трава при діабеті. Також вона зміцнює і тонізує гладку внутрішню мускулатуру. Це допомагає виводити шкідливий холестерин і зміцнювати судини.
Дослідження встановили гіпоглікемічну дію трави стевії. Однак, було показано, що стевія не надає цукрознижувальної дії у людей не хворих на діабет. Ця адаптогенна дія обумовлює безпечність застосування рослини.
Екстракт кореня лопуха стимулює регенерацію тканин, має жовчогінну, антибактеріальну та протидіабетичну дію, нор-малізує склад крові, функцію шлунка та кишечника.
У стулках плодів квасолі виявлено флавоноїди, амінокислоти, ?-каротин, вітаміни Е, В, С. Експериментально встановлено, що водний відвар та екстракти стулок квасолі знижують рівень цукру в крові на 30-40% і збільшують діурез. Квасоля підсилює секрецію шлункового соку та роботу підшлункової залози, стимулює вироблення інсуліну підшлунковою залозою.
Неоміртіллін, присутній в листі чорниці, значно знижує вміст цукру в крові при експериментальному діабет.
Овес, завдяки високому вмісту калію, магнію, мікроелементів, вітамінів допомагає нормалізувати рівень цукру в крові. Окрім зниження цукру, його вживання сприяє зниженню рівня холестерину.
Екстракт плодів шипшини підвищує імунітет. Діабет пов'язаний з порушенням обміну речовин і часто стає причиною появи каменів у жовчному міхурі та нирках. Завдяки вживанню шипшини вдається не тільки запобігти утворенню каменів, але і вивести ті, що вже утворилися.
"Цукрознижуючі краплі" при надмірній вазі і для нормалізації обміну речовин.
Екстракт трави козлятника має лактогенну, сечогінну, антігельмінтну, антибактеріальну дію, нормалізує роботу підшлункової залози і обмін речовин, використовується для схуднення.
Володіючи комплексом біологічно активних безкалорійних речовин, що нормалізують вуглеводний обмін в організмі, екстракт стевії є незамінним харчовим продуктом для людей з надмірною масою тіла. Деякі пацієнти відзначали зниження бажання вживати солодощі та жирну їжу. Продукти зі стевії входять в раціон багатьох дієт для схуднення.
Екстракт кореня лопуха має жовчогінну та антибактеріальну дію, нормалізує склад крові, функцію шлунку та кишечника, є кращим засобом, що відновлює обмінні процеси.
Активні компоненти екстракту стулок квасолі мають сприятливий вплив на серцево-судинну систему. Включати в раціон страви з квасолі, рекомендується при гіпертонії і атеросклерозі. Цинк, що міститься у квасолі, нормалізує вуглеводний обмін в організмі. Мідь активізує вироблення адреналіну і гемоглобіну. Якщо урізноманітнити свій раціон харчування екстрактом квасолі, можна позбутися зайвої ваги, не вдаючись до безглуздих експериментів з дієтами та медикаментами.
Крім зниження рівня холестерину, екстракт плодів чорниці допомагає прискорити обмін речовин. Адже, на перетравлення організм витрачає більше калорій, ніж отримує з однієї ягоди!
Вченими встановлено, що екстракт трави вівса відрізняється оптимальним відсотковим співвідношенням вуглеводів, білків, жирів та вітамінів комплексу В. Цим пояснюється відновлення ритму серцевої діяльності при включенні в дієту вівса. Вітаміни групи В (особливо В1) відіграють важливу роль у функціонуванні нервової системи. Трава вівса підвищує імунітет, швидко відновлює та збільшує м'язову силу, енергетичний дефіцит при фізичній втомі, стомленні.
Екстракт квітів бузини також використовують як засіб, що регулює обмін речовин.
Як відомо, екстракт шипшини являє собою джерело вітамінів, а також відрізняється високим вмістом калію та пектину, які сприяють природному очищенню організму, нормалізації лімфотоку та кровообігу. Так вітамін С забезпечує гарний приток крові до проблемних зон жирових відкладень, активуючи таким чином природні процеси по їх розщепленню. Калій - життєво необхідний мікроелемент для нормального функціонування видільної системи організму. Якщо людина недоотримує в раціоні цей мікроелемент, то, як результат, в організмі затримується зайва рідина, що проявляється у вигляді набряклості, і відбувається порушення водно-соляного балансу. Одним з побічних ефектів скупчення зайвої рідини в міжклітинному просторі стає поява целюліту. Пектин, що міститься в плодах шипшини, є природним полісахаридом, що сприяє виведенню шлаків з організму та його очищенню від різних токсинів. В результаті очищення організму нормалізується робота травного тракту та прискорюється обмін речовин. У сукупності такий вплив шипшини і призводить до зниження ваги.
"Цукрознижуючі краплі" використовуються як антидіабетичний, кардіотонічний, діуретичний, дезінтоксикаційний, противірусний, протизапальний, потогінний, загальнозміцнюючий засіб, для нормалізації обміну речовин; як цукрозамінник.
Спосіб застосування: 30-40 крапель на стакан кип'яченої води. Приймати 2-3 рази на день за 30 хв. до їжі. Як цукрозамінник можна додавати до напоїв за смаком.
Протипоказано: при індивідуальній чутливості до компонентів, вагітності, жінкам в період лактації, дітям до 5 років.
|