КУПИТЬ товар в розницу  
Компания "КРЕДО" - ТОВАРЫ ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ
  ВСЕ ЛУЧШЕЕ ОТ ПРИРОДЫ
от минералов до эфиров растений

Ведущий производитель товаров для здоровья
 
новинки:
 • Суппозитории
 • Изделия из шунгита
 • Подписаться на акции, новости
 •   добавить в избранное написать письмо новости здоровья   главная прайсы болезни новости тесты контакты статьи партнеры задать вопрос
   • Оперативно узнавать новости?
  Подписаться на новости, акции

  Продукция
   •  Шунгит - камень здоровья
    Шунгит для воды
  Шунгитовые гармонизаторы
  Изделия из шунгита
  Пластины на телефон
  Шунгитовые накладки
  Украшения из шунгита
  Амулеты из шунгита с изображением
  Косметика из шунгита
  Шунгитовое мыло
   •  Очистка воды
    Шунгит для воды
  Кремень для воды
  Кварц для воды
  Энергетический набор
  Минералы для очистки колодца
  Посуда для здорового питания
   •  Цеолит
   •  Минералы
   •  Украшения из камня
    Амулеты из камня
  Браслеты из камней
  Брелки-обереги из камней
  Бусы из камней
  Подвески-обереги на телефон
  Серьги с камнями
  Сувениры из минералов
  Камни по знакам Зодиака
   •  Глины натуральные
   •  Биоэнергетика для здоровья
    Рамки биолокационные
  Маятники биолокационные
  Руны
   •  Грибная аптека
   •  Харьковская фарм.фабрика
    Суппозитории
  Сиропы и масла
  БАДы Французский парадокс
  БАД серии `Naturline`
  БАД Шаги здоровья
  Фитопрепараты - бактериофаги
  Таблетки на блистере
   •  ЛЕККОС
    Крем-бальзамы
  Секрет Парацельса
  Травяные мази
  Спреи и другие товары
   •  Живины
   •  Флори
   •  Соляные лампы
   •  Ароматерапия
    Аромалампы
  Аромамедальоны
  Аромакулоны из камня
   •  Шроты и жирные масла
   •  Аюрведа
  Представительство в Москве
   •  biolok-opt.ru
   

  Последние новости
    Новые товары - Аромакулоны из камня

  Новые товары - свечи Майтаке и Кордицепс

  Шунгит - выравнивание биополя человека

  Новые товары - Суппозитории `Касторител`

  Новые товары - Флавистер

  Новые товары - Гель ACTIVE - согревающий

  Активатор воды Шунгит

  Энергетический набор из шунгита, цеолита и кварца

  КОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО КЕРАМИКЕ


  Лента Новостей
    Новости: Здоровье

   

  Краплі ЗДОРОВІ СУГЛОБИ   Количество: 50 мл      Цены

  Краплі ЗДОРОВІ СУГЛОБИ

  Склад: водні екстракти кореню вовчуга, лопуха, півонії, солодки; трави люцерни, материнки, деревію, буркуну; цвіту липи та бузини; листя берези; плодів каштана; соломи вівса; омели; сорбінова та лимонна кислоти.

  Недуги суглобів займають перше місце в світі серед хвороб внутрішніх органів, які в запущеній стадії можуть призводити до тимчасової непрацездатності і навіть інвалідності. Тому ні в якому разі не можна недооцінювати їх серйозність.

  Фітотерапія суглобових патологій за допомогою крапель "Здорові суглоби" базується на принципах:

  1. нормалізація обміну сечової кислоти. У цьому випадку використовуються рослини, що володіють здатністю виводити з організму надлишки сечової кислоти: лист берези, корінь лопуха, корінь вовчуга.
  2. усунення хронічних вогнищ стрептококової інфекції в організмі. Тут використовуються рослини з високою протимікробною активністю: трава материнки, люцерни, цвіт липи та ін.
  3. імуномодуляція. При ревматоїдному артриті та подібних захворюваннях, коли у витоках хвороби лежить аутоімунне ураження тканин суглобів, то для специфічного базисного лікування потрібно обрати екстракти рослин - імуномодулятори та цитостатики: екстракт трави люцерни, листа берези. Найкращим нетоксичним рослинним циостатиком є екстракт кореню вовчуга. Навіть тривалий прийом цієї рослини не викликає ніяких побічних ефектів.
  4. застосування неспецифічних протизапальних екстрактів. Неспецифічними вони називаються тому, що показані до застосування при будь-яких формах суглобової патології. Всі рослини з протизапальними властивостями можна розділити на три групи в залежності від діючої речовини. Перша група - трави, які містять саліцилати: корені півонії та вовчуга, лист берези. Друга група - містить так звані фітостерини, ди- і тритерпеноїди та інші речовини, що мають стероидную структуру. Їх структура і, відповідно, ефект, близькі до дії глюкокортикоїдів, гормонів кори надниркових залоз, таких як преднізолон. Чемпіоном тут є екстракт коренів солодки, який, крім того, має ще сечогінні та знеболювальні властивості. Фітостерини містить й трава люцерни. (До речі! Дослідження, проведені в Національному інституті раку (США), показали, що екстракт трави люцерни сприяє нейтралізації канцерогенів в травному тракті, обволікаючи їх, виводить з організму.) Третя група - ті, що містять таніни та галову кислоту: корені півонії, трава деревію та ін.

  Інші компоненти крапель "Здорові суглоби" також виконують важливі для лікування та профілактики уражень суглобів функції. Екстракти трав буркуну та материнки мають знеболюючі, ранозагоювальні, антисептичні та заспокійливі властивості. Флавоноїди, що містяться у екстракті цвіту липи, мають протизапальну, противірусну (фітонцидну) та протипухлинну дію, володіють потужними антиоксидантними властивостями, чим запобігають передчасному старінню організму. Екстракт плодів каштану - венотонізуючий, протизапальний, протинабряковий, капілярозміцнюючий, судинозвужуючий, знеболюючий засіб. Авенантрамін, що міститься у екстракті вівса пригнічує запальні процеси та уповільнює розвиток атеросклерозу. Екстракт омели ефективний при ревматичних болях, остеохондрозі, радикуліті, поліартриті. Аскорбінова кислота потрібна організму для здійснення окисно-відновних реакцій, при нестачі цього вітаміну в організмі в разі його схильності до подагри недоокислені кислоти відкладуються в суглобах у вигляді сечокислих солей. Тому для профілактики подагри, а також як сечогінний, протизапальний засіб використовується екстракт цвіту бузини.

  Використовується як протизапальний, знеболювальний, регенеруючий, антисептичний, судинотонізуючий, загальнозміцнюючий засіб.

  Рекомендується застосовувати, як допоміжний засіб при комплексному лікуванні: подагри, запальних (артритів) та незапальних дегенеративних (артрозів) захворювань суглобів, артралгій.

  Спосіб застосування:

 • Дорослі: 10-15 крапель на склянку теплої води 2-3 рази на день.
 • Діти (старше 5 років) - ? дорослої дози.
 • Курс: від 21 дня до 2х місяців.
 • Протипоказано: при індивідуальній чутливості до компонентів, вагітності, жінкам в період лактації, дітям до 5 років. Натуральний рослинний склад може викликати алергійну реакцію.
    добавить в избранное написать письмо новости здоровья   главная прайсы болезни новости тесты контакты статьи партнеры задать вопрос
  Компания `КРЕДО` | ТОВАРЫ ДЛЯ ЗДОРОВЬЯ в Харькове Украинская поисковая система.
Поиск в Украине Copyright © 2008-2019 "КРЕДО"
  Создание и сопровождение сайта - Б-Т
  61010, Украина, г. Харьков, а/я 1401
  Тел.: (067)-571-87-51, (066)-639-50-51
  e-mail: info@kredoplus.com.ua   skype: kredo_plus